NIE POTRAFISZ SPRZEDAĆ SWOJEGO SAMOCHODU? ZROBIMY TO ZA CIEBIE!
NIE POTRAFISZ SPRZEDAĆ SWOJEGO SAMOCHODU? ZROBIMY TO ZA CIEBIE!

NIE POTRAFISZ SPRZEDAĆ SWOJEGO SAMOCHODU? ZROBIMY TO ZA CIEBIE!

27 kwietnia 2020
0 Comments

Nasz salon samochodów używanych mieszczący się w Radlinie na głównej drodze krajowej nr 78 łączącej takie miasta jak Rybnik – Radlin oraz Wodzisław zaprasza wszystkich zainteresowanych sprzedażą samochodu do wstawienia auta do naszego komisu. Dołożymy wszelkich starań aby szybko i w dobrej dla Ciebie cenie sprzedać Twój samochód! Profesjonalna sesja zdjęciowa, film prezentacyjny na YouTube, profesjonalne przygotowanie samochodu do sprzedaży, jego czyszczenie i nabłyszczanie to jedynie niektóre zalety! Wstawiając samochód do naszego salonu nie musisz martwić się obsługą klienta, wyręczamy Cię w tym, wystawiamy ogłoszenia na OLX, Marketplace publikujemy ogłoszenia na grupach regionalnych Facebooka, dbamy aby samochód w komisie był zawsze czysty i błyszczący, oraz negocjujemy z potencjalnym nabywcą aby uzyskać dla Ciebie jak najwyższą cenę!

Nie zastanawiaj się! Przywieź swój samochód już dziś, a sam przekonasz się jak skutecznie działamy! Miesięcznie w naszym komisie sprzedaje się średnio 25 samochodów co daje 70% naszej miesięcznej ekspozycji! Koszt postoju samochodu w komisie to 150 zł za każdy rozpoczęty miesiąc. A prowizja to zaledwie 2 % od uzyskanej ceny. W cenie tej dokładamy wszelkich starań aby sprawnie i szybko sprzedać twoje auto. Ponad 10 letnie doświadczenie w handlu samochodami sprawia iż wiemy jak profesjonalnie wypromować ogłoszenie oraz przygotować samochód do sprzedaży aby szybko znaleźć na niego potencjalnego kupca!

Zapraszam! Nasz salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 oraz w soboty 10-14.

AutoStein – Salon samochodów używanych

ul. Rybnicka 68

44-310 Radlin

tel kontaktowy: 608208415

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.