Chevrolet 3100 z 1947r
Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet 3100. Dziś odwiedziliśmy dla was targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show na których znaleźliśmy pięknie odnowiony i oraz przerobiony samochód który swoim wyglądem na prawdę przykuwał oczy.

Chevrolet 3100 był produkowany w latach 1947 do 1953 roku. Samochód ten mocno wyprzedzał powojenne samochody swoim designem jak i funkcjonalnością. Głównym celem było zwiększenie przestrzeni w kabinie gdzie dostał on nową kanapę mieszczącą nawet 3 osoby. Wnętrze również było ciekawsze i bardziej kolorowe niż kiedykolwiek wcześniej w produkowanych seryjnie Chevroletach. We wnętrze znajdziemy również takie elementy jak radio, zamki drzwi od wnętrza samochodu, pojemne schowki czy duża wygodna kierownica co w tamtych latach nie było tak oczywiste.

Jak widać samochód ma bogatą historię, kiedyś samochód dla rolnika wyciągnięty z stodoły, a dziś już szanowany i piękny klasyk który z dnia na dzień zyskuje na wartości. Prezentowany przez nas egzemplarz jest przerobiony, ma obniżone zawieszenie, nie oryginalny lakier oraz silnik V8 o pojemności 5,7 litra. Ale wygląda obłędnie!

Zapraszam do zobaczenia galerii oraz Vloga o tym samochodzie:

Chevrolet 3100 z 1947 roku na Targach Warsaw Motor Show :

Najnowsze wpisy

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.