Kilka słów o mnie:

Do samochodów podchodzę z pasją i miłością do motoryzacji! 

AutoStein to nie tylko salon samochodów używanych, to miejsce gdzie samochód kupujesz bezpośrednio od człowieka z pasją do samochodów oraz szeroko pojętej motoryzacji który handlem zajmuje się od 11 lat! Odwiedzając mój komis samochodowy poznasz mnie osobiście, a o wybranym aucie możemy rozmawiać godzinami!

 

Do każdego samochodu podchodzę z taką samą starannością, dogłębnie sprawdzam stan techniczny każdego auta! Zaraz po przejechaniu bram komisu każdy samochód przechodzi dokładną ekspertyzę, mierzona jest grubość powłoki lakierniczej, sprawdzane są elementy wyposażenia, poziomy płynów eksploatacyjnych, historia serwisowa oraz cepik samochodu!

Każdy samochód z mojej oferty przedstawię Ci tak jak bym kupował go sam! Pokaże wszystkie zalety ale i również wszystkie wady samochodu. Ponadto wspólnie możemy odbyć jazdę próbną każdym autem z komisu oraz masz możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej!

Ponadto załatwisz u mnie kredyt na samochód jak i atrakcyjne ubezpieczenie! Wszystko na miejscu i z jedną osobą!

Follow us

Kupuj tylko z pewnego źródła!

"
Każdy samochód w naszym komisie jest dogłębnie sprawdzony, a kupujący rzetelnie poinformowany o stanie technicznym nabywanego auta!

Umów się na oględziny auta 608 208 415

0

Lat doświadczenia

w sprzedaży samochodów

0
samochodów w ofercie
0 tys.
sprzedanych aut
0
dni w tygodniu otwarte

Nasi doradcy

  • Profesjonalna obsługa
  • Ubezpieczenia samochodowe
  • Kredyty i pożyczki
  • Gwarancje mechaniczne
  • Pomoc drogowa

Pytania i odpowiedzi

Kupując samochód używany w naszym komisie, masz możliwość zakupu samochodu z gwarancją mechaniczną na okres od 3 nawet do 12 miesięcy. Gwarancję oferujemy na samochodu poniżej 15 roku. 

Zakres gwarancji zależy od okresu na jaki zostanie zawarta, ale zazwyczaj obejmuje m.in. Silnik, skrzynie biegów, samochód zastępczy, komputer główny silnika, wał napędowy, układ chłodzenia, układ hamulcowy, dyferencjał, turbosprężarkę, koło dwumasowe, rozrusznik, alternator itp. 

Oczywiście! Każdy samochód przed zakupem można sprawdzić na dowolnej stacji diagnostycznej w naszej okolicy. 

Do każdego samochodu w naszym komisie wykonujemy raport pomiaru lakieru który klient otrzymuje do wglądu przed zakupem samochodu. Ponadto może niezależnie swoim jak i naszym miernikiem sprawdzić wybrany egzemplarz. 

Oczywiście! Przed zakupem jest możliwość odbycia jazdy próbnej za kierownicą wybranego modelu.

Zazwyczaj pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17, oraz w soboty 10-14. Jednak w związku z częstymi wyjazdami po samochody godziny pracy komisu ulegają zmianie i przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 608208415!

Kupując samochód w naszym komisie samochodowym otrzymasz Fakturę VAT marża lub Fakturę VAT, w związku z czym jesteś zwolniony/zwolniona z opłaty skarbowej! 

Jest możliwość zakupu samochodu w ratach! Na miejscu sprawdzamy zdolność kredytową, wyliczamy ratę kredytu, porównujemy oferty w różnych bankach i uruchamiamy kredyt. W ofercie mamy najpopularniejsze banki takie jak np. Getin bank, Alior bank czy IN bank, oraz produkty poza bankowe jak np. supergrosz czy happi pożyczki! A wszystko na miejscu w naszym biurze! 

Kupując samochód używany w naszym komisie masz możliwość płatności kartą, przelewem jak i gotówką a brakującą kwotę możesz skredytować. 

Samochody rezerwujemy jedynie na podstawie zadatku po oględzinach auta! 

Tak, mamy w swojej ofercie aż 16 towarzystw ubezpieczeniowych, w związku z czym można u nas wykupić ubezpieczenie na zakupiony samochód jak i na samochody z pozna naszego komisu. W ofercie posiadamy również ubezpieczenia domu, mieszkania, rowerowe, na życie itp. 

Tak, mamy w swojej ofercie usługi pomocy drogowej. Jest możliwość transportu samochodu z naszego komisu jak i z poza niego. Koszt transportu to 100zł + 2 zł za każdy przejechany kilometr. 

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.