Kalkulator rat

W ofercie posiadamy 6 najpopularniejszych banków oraz ponad 20 produktów pozabankowych, dzięki czemu w szybki i prosty sposób jesteśmy w stanie wyliczyć najkorzystniejszą ofertę kredytową dla każdego klienta. Wszystkie kalkulacje wykonujemy na miejscu w naszym biurze, a wstępną zdolność kredytową otrzymujemy w 15 minut. Tylko u nas porównasz oferty różnych banków oraz różnych firm pozabankowych.

Udzielamy kredytów samochodowych nawet do 100% wartości samochodu ( bez wkładu własnego ) na okres do 12 lat z możliwością wcześniejszej spłaty. Mamy również możliwość wyliczenia raty kredytu oraz zdolności kredytowej na telefon bez wizyty w naszej firmie!

Uruchamiamy kredyty gotówkowe dla naszych klientów zainteresowanych zakupem samochodu jak i dla klientów zewnętrznych chcących jedynie otrzymać pożyczkę bankową lub pozabankową.

Masz negatywną historię BIK lub BIG? To nie problem, na pewno znajdziemy produkt który uda nam się uruchomić pomimo negatywnej historii kredytowej. Przyjedź wprowadzimy wniosek sprawdzimy ofertę kilku produktów, porównamy je ze sobą i wybierzemy najtańszą i najkorzystniejszą.

Chcesz kupić nowy samochód a nie masz środków? A może interesuje Cię jedynie gotówka celem wyjazdu na wakacje? A może chcesz finansowanie na zakup samochodu w takiej kwocie aby zostało jeszcze na wyjazd na wakacje? Nie zastanawiaj się… przyjedź do nas! Masz pytania? Dzwoń: 608208415

Cena *

Oprocentowanie *

%

Okres kredytowania (miesiące) *

Wkład własny

Rata miesięczna

-

Odsetki

-

Całkowita płatność

-

RRSO - Rzeczywista stopa oprocentowania 

Średnie RRSO - Na pożyczki firm pozabankowych ( RRSO - 93,15%) 

Średnie RRSO na kredyty  gotówkowe i konsolidacyjne ( RRSO 22,90% )

Wykaz RRSO poszczególnych dostawców dostępne jest na stronie www.fines.pl

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie ul. Józefa Wybiskiego 13c, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytowy banków Alior Bank S.A. , Getin Noble Bank, Nest Bank, TF Bank, itd. W zakresie umów ze współpracującymi bankami firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej, przetwarzania danych, informacji oraz danych osób ubiegających się o kredyt, oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych. podpisywania umów kredytowych, na podstawie otrzymanych pełnomocnictw. Banki i firmy pożyczkowe uzależniają decyzję o udzieleniu kredytów/pożyczek od zdolności i wiarygodności kredytowej klienta. Stan na dzień 31.07.2018

 

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.