Lincoln Continental II - na targach w Warszawie
Lincoln Continental II - na targach w Warszawie

Lincoln Continental II – na targach w Warszawie

Lincoln Continental to klasyczny samochód amerykański, długa maska przednia, chromy oraz wielkie gabaryty tego samochodu przypominają nam starą Amerykańską motoryzację. Dziś zaprezentuję wam Lincolna Continental 2 generacji. Produkowany on był w latach 1970 do 1979 roku. I jak widać na załączonym filmie oraz zdjęciach samochód mocno wyprzedzał swoim wyposażeniem i wyglądem samochody europejskie. Środek był bardzo luksusowy jak na lata jego produkcji, miękkie i szerokie fotele, klimatyzacja, elektryka szyb oraz ten wygląd!

Swoją uwagę zwracają również przednie obracane reflektory które w latach 1970 robiły piorunujące wrażenie. Do tego takie detale jak znaczek na kierunkowskazach czy stojący znaczek na masce dopełniają całości.

Pod maską Lincolna Continental II znajdziemy jeden z dwóch silników benzynowych V8 6,6 litra oraz V8 7,5 litra pojemności.

Lincoln Continental II na targach Warsaw Motor Show 2023:

Najnowsze wpisy

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.