Mercedes SL R129 na Targach w Warszawie
Mercedes SL R129 na Targach w Warszawie

Mercedes SL R129 na Targach w Warszawie

Mercedes SL R129 to poszukiwany przez kolekcjonerów klasyk produkowany od 1989 roku do 2001 roku. Samochód kusi swoim nowoczesnym jak na lata produkcji kształtem oraz piękną sportową linią. Otwieramy dach miękki lub ściągany dach twardy to kolejny atut tego samochodu który jadąc z otwartym dachem przykuwa uwagę przechodniów. Ceny tego modelu z roku na rok są coraz wyższe, a jakość wykonania sprawia że nawet egzemplarze z początków produkcji są w dobrym stanie mechanicznym jak i wizualnym.

Samochód ten wyposażony był między innymi w elektrycznie regulowane fotele, elektrykę szyb, klimatyzację automatyczną, podgrzewane fotele, centralne zamki, podgrzewane lusterka zewnętrzne i wiele innych elementów wyposażenia którego nie powstydziły by się nowe samochody.

Była to druga generacje Mercedesa SL, a do dnia dzisiejszego powstało już 6 generacji. Mercedes-Benz SL R129 wyposażany był w aż 11 odmian silników benzynowych, zaczynając od najmniejszej jednostki 2,8 litra i mocy 193 KM, aż po silniki 6 litrowe i moc w granicy 395 KM. Moc jak na lata 90 była na prawdę dobra, a SL oferował poza dobrymi osiągami jeszcze luksus i wygodę Mercedesa.

Mercedes-Benz SL R129 – prezentacja na Targach Warsaw Motor Show

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.