Targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2023
Targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2023

Targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2023

Dziś mieliśmy okazje uczestniczyć w Targach motoryzacyjnych Warsaw Motor Show odbywających się w Warszawie. Na targach można było znaleźć wiele ciekawych samochodów, ale ich głównym tematem były super samochody, klasyki oraz samochody elektryczne. Na targach jedno stoisko zajmowały nie znane nikomu nowości motoryzacyjne w postaci samochodów w 100 procentach elektrycznych, samochodów nowoczesnych i nietuzinkowych. A stoisko dalej kontrast w postaci prawdziwej motoryzacji jaką są super samochody z lat 90 takie jak Fordy Mustangi, Ferrari czy Lamborghini.

Na targach nie zabrakło wystawców samochodów klasycznych gdzie znaleźliśmy takie perełki jak Mercedes SL R129, Lamborghini Galardo, czy nawet Fiat 126P. Samochody te zachowane były w perfekcyjnym stanie, a większość z nich wystawiona jest na sprzedaż. Miłośnicy starej motoryzacji mieli więc okazję nacieszyć swoje oczy.

Oglądając nowinki z tematów samochodów elektrycznych zauważymy że są one tematem przewodnim targów, a mówiąc więcej wygląda na to że elektryki te mocno wchodzą w nasz rynek. Powstają nowe marki których wnętrza są lepiej wykonane oraz ładniejsze niż popularnych marek istniejących. A zasięgi są coraz lepsze. Niestety Polska nie jest jeszcze krajem w którym znajdziemy liczne stacje ładowania, w związku z czym myślę że aby podróżowanie samochodem elektrycznym było komfortowe i bezproblemowe musimy jeszcze poczekać kilka lat.

A teraz zapraszam do zobaczenia galerii z targów motoryzacyjnych Warsaw Motor Show w Warszawie które odbyły się w Październiku 2023 roku.

Targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2023 Relacja cz.1:

Targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2023 Relacja cz.2:

Targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2023 Relacja cz.3:

Targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2023 Relacja cz.4:

Najnowsze wpisy

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.