Zlot motocyklowy w Raciborzu
Zlot motocyklowy w Raciborzu

Zlot motocyklowy w Raciborzu

Jak co roku tak i teraz pierwszego Maja odbył się kolejny zlot motocyklowy w Raciborzu! Rozpoczęcie sezonu motocyklowego na które zjeżdża się co roku setki motocyklistów z całej okolicy. W tym roku zlot rozpoczął się pod kościołem Mikołaja w Raciborzu gdzie na jego placu skupiły się wszystkie motocykle. Odbyła się tutaj msza z poświęceniem kasków jak i motocykli. Następnie w paradzie udaliśmy się na zamek do Tworkowa.

Główną zaletą w porównaniu do poprzednich lat była długość parady motocyklowej, bo kto nie kocha jazdy motocyklem w paradzie gdzie obok Ciebie jedzie setki motocykli!

W Tworkowie można było podziwiać motocykle zaparkowane na dużym parkingu oraz zjeść kiełbaskę, ciasto czy napić się ciepłej kawy lub zimnego bezalkoholowego piwa!

Zapraszam do zobaczenia fotorelacji z tego miejsca jak i mojego Vloga!

Wideo relacja z Zlotu motocyklowego w Raciborzu 2024:

Najnowsze wpisy

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.