AutoStein - Tylko pewne i sprawdzone samochody
AutoStein - Tylko pewne i sprawdzone samochody

AutoStein – Tylko pewne i sprawdzone samochody

AutoStein  to nie tylko komis samochodowy, to salon w którym dokładnie sprawdzisz samochód przed zakupem, to salon samochodów używanych gdzie rzetelnie zostaniesz poinformowany o stanie samochodu.

Każdy samochód który przyjmujemy w komis, bądź który odkupujemy od klienta przechodzi podstawowy przegląd techniczny, sprawdzana jest grubość powłoki lakierniczej, poziom płynów eksploatacyjnych, odbywamy jazdę próbną sprawdzając wszystkie elementy trakcyjne, sprawdzamy poprawność działania wszystkich elementów wyposażenia samochodu, a nawet sprawdzamy stan i grubość ogumienia. Tak sprawdzony samochód jest przygotowywany myty i dopiero przyjmowany celem dalszej sprzedaży.

Większość naszych samochodów używanych nabywamy od prywatnych właścicieli, dokładnie dopytujemy jakie elementy eksploatacyjne wymieniali, na jakim oleju jeździli, kiedy wymieniali rozrząd, a historię samochodu potwierdzamy w Cepiku, sprawdzamy książki serwisowe, jej wpisy oraz porównujemy zużycie samochodu do stanu licznika oraz wpisów w dokumentach.

Kupując samochód w naszym komisie masz możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem, każdym samochodem możesz odbyć jazdę próbną za kierownicą auta, pojechać na stację diagnostyczną gdzie dokładnie sprawdzisz stan podwozia oraz wszystkich elementów zawieszenia. Ponadto możesz zmierzyć grubość powłoki lakierniczej. Dodatkowo za naszym pośrednictwem można nabyć gwarancję mechaniczną czy też assistance na zakupiony samochód.

Nasi sprzedawcy dokładnie poinformują Cię o stanie samochodu, oraz zaprezentują wszystkie wady i zalety konkretnego egzemplarza. Zaprezentują działanie wszystkich elementów wyposażenia, przedstawią ciekawe elementy oraz po zakupie dokonają dokładnego instruktarzu.

To nie wszystko, jeżeli zdecydujesz się na zakup samochodu w naszym salonie, masz możliwość załatwienia dodatkowych funduszy w postaci kredytów gotówkowych jak i kredytów samochodowych, czy to na zakup auta czy na inne z tym związane koszty jak np zakup kompletu opon z felgami. Jesteśmy agentem ponad 6 banków oraz 20 firm poza bankowych. Dzięki czemu dla każdego znajdziemy odpowiednią ofertę. A wszystko u nas na miejscu.

Jeżeli po zakupie będziesz miał pytania dotyczące obsługi samochodu, nasz salon AutoStein jest do twojej dyspozycji, oferujemy naszym klientom pomoc po zakupową, czy to w postaci porad telefonicznych, czy rozwiązania indywidualnych problemów czy awarii.

Zapraszamy do naszego komisu samochodów używanych mieszczącego się w Radlinie, w województwie śląskim na ul. Rybnickiej 68 ( droga przelotowa z Rybnika na Wodzisław )

Najnowsze wpisy

Opel Astra H 2004-2014

Opel Astra H 2004-2014

Krystian Stein
29 października 2019
Opel Astra w wersji H produkowany był w latach 2004 – 2014. Występował w kilku odmianach nadwoziowych, najpopularniejszy  hatchback,...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.