Kredyty/Leasingi w AutoStein!
Kredyty/Leasingi w AutoStein!

Kredyty/Leasingi w AutoStein!

Nasz salon AutoStein w Radlinie to nie tylko samochody używane, a również usługi finansowe! Kupując samochód w naszej firmie nie musisz jeździć po instytucjach bankowych i stać w kolejkach poszukując najtańszego kredytu. Chcąc sfinansować zakup nowego samochodu wystarczy że przyjedziesz do nas a na miejscu przeliczymy zdolność kredytową, sprawdzimy jaki produkt jest dla Ciebie odpowiedni, doradzimy czy lepiej kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, czy gotówkowy na cel zakupu samochodu, a nawet gdy twoja historia kredytowa jest nie ciekawa możemy załatwić pożyczkę pozabankową!

Wszystko załatwisz u nas na miejscu, porównamy oferty 6 banków, w tym między innymi Getinbank, mBank, Alior Bank, NestBank, Inbank, TFbank, oraz wyliczymy najkorzystniejszą opcję kredytowania. Zdolność kredytową wyliczymy w 15 minut, a uruchomienie kredytu nawet do godziny czasu od wysłania wniosku. Już nie musisz jeździć i stać w kolejkach w banku.

Wystarczy że przyjedziesz, wybierzesz samochód a wszystkie formalności związane z kredytem samochodowym załatwimy za Ciebie, a ty w tym czasie napijesz się ciepłej i aromatycznej kawy, oraz skupisz się na oględzinach wybranego auta.

Dla klientów z negatywną historią kredytową posiadamy ponad 20 produktów pozabankowych. Dla nich również porównamy produkty różnych firm i wyliczymy najkorzystniejszą opcję.

Najnowsze wpisy

Opel Astra H 2004-2014

Opel Astra H 2004-2014

Krystian Stein
29 października 2019
Opel Astra w wersji H produkowany był w latach 2004 – 2014. Występował w kilku odmianach nadwoziowych, najpopularniejszy  hatchback,...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.