Suzuki RF600R - prezentacja motocykla
Suzuki RF600R - prezentacja motocykla

Suzuki RF600R – prezentacja motocykla

12 października 2023
0 Comments

Suzuki RF 600 R to motocykl produkowany w latach 1995-1997. Główną zaletą jest jego wygląd. Wloty powietrza rodem z Ferrari Testarossy, nowoczesny jak na lata produkcji wygląd. Opływowe kształty oraz schowek obok kierownicy. Motocykl ten do dnia dzisiejszego wygląda świeżo i może się podobać. Zalicza się on do klasy motocykli sportowo turystycznych.

Pod bakiem znajdziemy silnik o pojemności 600cm i mocy 98 KM. Moc ta pozwala rozpędzić ten motocykl od 0 do 100 kilometrów na godzinę w zaledwie 3.9 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 240 km/h, co w 1995 roku było dobrym wynikiem.

Średnie spalanie zależy od sposobu jazdy. Jadąc turystycznie prędkościami przelotowymi około 80-100 km/h jesteśmy w stanie spalić nawet poniżej 6 litrów na 100 kilometrów. Jednak odkręcając manetkę i wkręcając motocykl na 13 tys obrotów na minutę spalanie potrafi podskoczyć nawet do 12 litrów.

Akcesoryjnie dostępne były mocowanie tylnego kufra czy wyższa turystyczna szyba. Można więc z niego zrobić ciekawego turystyka na dłuższe trasy który jak poczujemy chęć potrafi po ścigać się z nowoczesnymi motocyklami dorównując im osiągami.

Silnik to klasyczna sześćsetka chłodzona cieczą która była bardzo trwała i niezawodna. Brak elektroniki sprawia że motocykl jest dosłownie bezobsługowy. Standardowa wymiana oleju i to wszystko.

Na dzień dzisiejszy motocykli tych jest coraz mniej a ceny zaczynają już rosnąć. Jest to ostatni moment na zakup tego klasyka jeszcze w przystępnych cenach. Zapraszam do zobaczenia Video prezentacji:

Najnowsze wpisy

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.