CEPIK - czy warto sprawdzić w historię przed zakupem samochodu?
CEPIK - czy warto sprawdzić w historię przed zakupem samochodu?

CEPIK – czy warto sprawdzić w historię przed zakupem samochodu?

CEPIK jest to baza rejestrująca historię samochodu krajowego, jak i historia samochodu sprowadzonego za granicy, dzięki niej dowiemy się ile było właścicieli, jaki jest faktyczny rocznik samochodu, jaki był stan licznika na przeglądach technicznych oraz dowiemy się czy samochód za granicą nie był wpisany do baz aut kradzionych, czy nie miał szkody całkowitej itp.

Przed zakupem samochodu używanego warto dokładnie sprawdzić jego historię, każdy zapis daje nam obraz realnego stanu samochodu, a dzięki CEPIK-owi jesteśmy w stanie już z poziomu komputera, siedząc w domu i przeglądając ogłoszenia zweryfikować historię auta i to całkowicie za darmo.

Ponadto mając wydruk z CEPIK-u możemy porównać stan kilometrów z książką serwisową, kartkami z wymian eksploatacyjnych oraz z stanem kilometrów na liczniku. Daje nam to obraz czy kartki są oryginalne, czy książka serwisowa nie była podrabiana oraz czy sprzedawca nie wprowadził nas w błąd.

Najnowsze wpisy

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.