Zostawienie samochodu w rozliczenie
Zostawienie samochodu w rozliczenie

Zostawienie samochodu w rozliczenie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zastanawiałeś się kiedyś na czym polega zestawienie samochodu w rozliczeniu? O co tak właściwie chodzi? Jeśli tak, właśnie masz okazję się tego dowiedzieć!

Na pewno znalazłeś się kiedyś w sytuacji kiedy Twój obecny samochód nie spełniał już Twoich oczekiwań, stał się zwyczajnie za mały w stosunku do Twoich potrzeb np. gdy powiększyła się Twoja rodzina lub znalazłeś nową pasję i potrzebujesz większego bagażnika by przewozić w nim sprzęt do wypraw w góry. Już postanowiłeś, że czas pozbyć się swojego auta i zainwestować w coś co będzie spełniało Twoje oczekiwania. W tym momencie zaczynasz się zastanawiać w jaki sposób najszybciej i najkorzystniej dokonać zamiany. Szukanie nabywcy na stary samochód jest często bardzo czasochłonne, a do póki go nie sprzedasz, nie możesz kupić nowego z powodu braku drugiego miejsca parkingowego pod domem. Co więcej, nawet tymczasowe, utrzymanie dwóch pojazdów jest dodatkowym obciążeniem finansowym. W tej sytuacji pomoże Ci nasz komis samochodowy. Dlaczego?

Jeśli przyjedziesz do naszego salonu ze swoim starym samochodem, na miejscu dokonamy jego wyceny. Gwarantujemy wykwalifikowaną obsługę, znającą się na swoim fachu oraz profesjonalne podejście do sprawy. Co więcej, z pośród samochodów, które mamy w ofercie, na pewno znajdziesz dla siebie swoje wymarzone autko. Pewnie zastanawiasz się jaki związek ma to z tytułowym „zestawieniem samochodu w rozliczeniu”. Otóż nic prostszego!

Przyjeżdżasz do nas swoim starym samochodem, a wracasz do domu autem, które spełnia Twoje nowe wymagania. My szukamy klienta na Twój poprzedni samochód, gwarantujemy miejsce parkingowe oraz jego bezpieczeństwo. Problem sprzedaży samochodu masz już z głowy. Za wybrany przez siebie samochód, nie płacisz pełnej kwoty, ponieważ dostajemy pod zastaw Twój samochód, a więc nowy nabytek będzie tańszy o równowartość Twojego starego auta.

W kilku słowach zestawienie samochodów w rozliczeniu to nic innego jak wymiana Twojego starego auta w komisie samochodowym, na inny samochód przystosowany do nowych wymagań życiowych za mniejszą kwotę niż zakupiłbyś go bez pozostawienia swojego samochodu w naszym salonie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Najnowsze wpisy

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.