JEEP RENEGADE 2017r - prezentacja
JEEP RENEGADE 2017r - prezentacja

JEEP RENEGADE 2017r – prezentacja

Dziś pragnę wam przedstawić Jeepa Renegade z 2017 roku. Samochód bazuje na płycie podłogowej Fiata 500X jednak jego stylistyka jest całkowicie odmienna. W porównaniu do Fiata jest również lepiej wygłuszony we wnętrzu. Występował w wielu odmianach silnikowych od prezentowanego 1,6 silnika benzynowego o mocy 110 koni mechanicznych po jednostki turbo doładowane 1,4 o mocach 140 i 170 KM. Występowały również silniki diesla 1,6 o mocy 120 KM, 2,0 o mocy 140 i 170KM. W późniejszych latach do gamy dołączyły jeszcze hybrydy.

Jeep Renegade to udany samochód, którego stylistyka sprawia iż robi wrażenie dużo większego niż na prawdę jest. Wygląda muskularnie a jego wygląd przypomina starsze modele Jeepa. Jego długość to 423 cm, 180 cm szerokości oraz 166,7 wysokości. Pojemność bagażnika to 351 litrów.

Występowało kilka wersji pod względem napędów. Znajdziemy tutaj przysłowiowego Suwa z napędem na dwa koła, który dzięki wyższemu zawieszeniu pozwala zjechać na szutrowe i polne drogi. Były również wersje z napędem na 4 koła które dzięki niskiej masie bardzo dobrze radziły sobie w terenie.

W normalnej jeździe Jeep Renegade jest wygodny i dobrze wygłuszony. Jazda prędkościami autostradowymi nie różni się niczym od innych osobowych samochodów. Środek jest dobrze wygłuszony, auto jest wygodne i komfortowe nawet na dłuższych trasach, a wyposażenie zadawalające. Kokpit dobrze spasowany nawet po kilku latach nic nie czeszczy i nie skrzypi.

Znajdziemy tutaj klimatyzacje dwustrefową, wielofunkcyjną kierownicę, system głośnomówiący bluetooth, pełną elektrykę szyb i lusterek, systemy kontroli trakcji, stojaczki na napoje i wiele innych elementów które sprawiają że jazda na co dzień staje się wygodna i komfortowa. Co przy średnim spalaniu na poziomie 6-7 litrów sprawia że jest to auto godne polecenia które morze zjechać z asfaltowej drogi ale nie musi!

JEER RENEGADE – Prezentacja wideo:

Najnowsze wpisy

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.