AutoStein - na targach Motor Show w Poznaniu
AutoStein - na targach Motor Show w Poznaniu

AutoStein – na targach Motor Show w Poznaniu

2 kwietnia 2019
0 Comments

Odwiedziliśmy dla was najpopularniejsze targi motoryzacyjne w Polsce – Motor Show w Poznaniu. Targi pozwoliły nam zapoznać się z wszystkimi trendami motoryzacyjnymi, jak się okazało technologia elektrycznych oraz hybrydowych silników wchodzi coraz mocniej i szybciej do produkcji. Jeszcze kilka lat temu na targach zaprezentowanych było jedynie kilka modeli elektrycznych, na dzień dzisiejszy każda marka ma w swojej ofercie hybrydy jak i silniki elektryczne. Hyundai zaprezentował już seryjnie produkowany samochód z silnikiem wodorowym!

Ponadto dużo nowinek technologicznych rodem z prototypów wchodzi do seryjnej produkcji, samochody autonomiczne, kamery zamiast lusterek zewnętrznych czy też elektrycznie wysuwane klamki drzwi to jedynie niektóre z elementów które coraz częściej będziemy widywać na drogach naszych miast.

Lamborghini zaprezentowało swojego suva, a Smart autonomicznego fortwo a BMW prototyp autonomicznego i rodem z kosmosu modelu.

Targi motoryzacyjne w poznaniu dały obraz zmieniających się realiów motoryzacyjnych, już niebawem nie będziemy słyszeli ryku silnika V12 czy też klekotu diesla. Już niedługo prowadzenie samochodu ograniczać się będzie do wpisania lub powiedzenia adresu pod który chcemy się dostać. A zapach benzyny zmieni się w kabel do gniazdka elektrycznego.

AutoStein – komis samochodów używanych w Radlinie

ul. Rybnicka 68

44-310 Radlin

Najnowsze wpisy

Kiedy można używać świateł do jazdy dziennej

Kiedy można używać świateł do jazdy dziennej

Krystian Stein
19 października 2016
Every forth one male man which. Brought won’t divide in. Hath gathering. Have. Open fifth face shall land fish kind isn’t let can’t blessed multiply third light, shall from winged, his creature isn’t midst said dominion in. Male firmament beginning dominion fourth he place shall .
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.