AutoStein - Salon samochodów używanych w Radlinie

AutoStein – Salon samochodów używanych w Radlinie

AutoStein – to salon samochodów używanych znajdujący się w Radlinie przy ulicy Rybickiej 247 ( droga przelotowa z Rybnika na Wodzisław ). Nasz komis specjalizuje się w sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek, swoją szczególną uwagę skupiamy na samochodach krajowych.

W swojej ofercie posiadamy samochodu w przedziale cenowym od 2 do 40 tys złotych. Każdy samochód jest dogłębnie przez nas sprawdzony, a klient rzetelnie informowany o stanie faktycznym samochodu. Każdy samochód można dogłębnie sprawdzić na stacji diagnostycznej jak i czujnikami grubości lakieru, ponadto jest możliwość odbycia jazdy próbnej za kierownicą testowanego samochodu.

Na wszystkie samochody wystawiamy fakturę Vat marża dzięki czemu klient jest zwolniony z opłaty skarbowej, dodatkowo w naszym biurze jest możliwość załatwienia ubezpieczenia jak i kredytu na samochód. Dzięki czemu wszystko załatwią Państwo w jednym miejscu.

Ponadto AutoStein to komis samochodowy w którym zostaną Państwo uczciwie obsłużeni, a nasz doradca pomoże dobrać odpowiedni model samochodu do potrzeb oraz budżetu który chcą Państwo przeznaczyć na samochód.

AutoStein to sprawdzony komis samochodowy mieszczący się w Radlinie w którym dokonacie pewnego zakupu a samochodem będziecie cieszyć się przez wiele lat.

Najnowsze wpisy

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.