AutoStein - Nowoczesny komis samochodów używanych
AutoStein - Nowoczesny komis samochodów używanych

AutoStein – Nowoczesny komis samochodów używanych

AutoStein – jest to komis samochodów używanych mieszczący się w Radlinie na ul. Rybnickiej 68 ( droga Rybnik – Wodzisław ) , komis nasz został przeniesiony z Radlina, z ul. Rybnickiej 247 w celu poprawienia jakości i komfortu naszym klientom poprzez bardziej ustawny plac na którym prezentowane są nasze samochody oraz czyste i eleganckie biuro ogrzewane z kącikiem na kawę.

AutoStein – to nie tylko zwykły komis, dbamy o to aby każdy klient wchodzący za bramę naszego komisu został rzetelnie obsłużony i poinformowany o wadach i zaletach naszych samochodów. Każdemu klientowi oferujemy możliwość sprawdzenia samochodu na stacji diagnostycznej, udostępniamy czujniki lakieru jak i proponujemy jazdę próbną aby mógł poczuć się jak za kierownicą swojego samochodu.

Dla dyspozycji klientów posiadamy kącik z kawą czy herbatą, a dzieci mogą po bawić się na naszych zabawkach przygotowanych specjalnie dla nich.

W ofercie naszego komisu samochodów używanych w Radlinie ( droga Rybnik – Wodzisław ) posiadamy na dzień dzisiejszy 50 samochodów, w każdym przedziale cenowym. Każdy samochód posiada przegląd i ubezpieczenie. Nasz komis ciągle się rozwija i z dnia na dzień powiększamy naszą ekspozycję.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem samochodu. Na pewno doradzimy i obsłużymy cię na poziomie Salonu samochodów nowych,

Godz otwarcia :

Pn-Pt : 9-18

Soboty : 10-14

Z poważaniem

mgr inż. Krystian Stein

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.