Jak sprawdzisz samochód w naszym komisie samochodowym AutoStein
Jak sprawdzisz samochód w naszym komisie samochodowym AutoStein

Jak sprawdzisz samochód w naszym komisie samochodowym AutoStein

Komis samochodów krajowych AutoStein zachęca wszystkich klientów do sprawdzenia samochodu przed jego zakupem. Tylko u nas każdy klient otrzyma możliwość sprawdzenia samochodu elektronicznym i dokładnym czujnikiem lakieru który jest w stanie zmierzyć grubość powierzchni lakierniczej nawet na elementach aluminiowych. W/W czujnik jest udostępniany każdemu klientowi bez znaczenia na cenę samochodu.

Dodatkowo każdy klient może odbyć jazdę próbną samochodem, sprawdzając jego komfort, zawieszenie jak i dynamikę. Mamy tak zaplanowane trasy jazd próbnych aby każdy klient mógł sprawdzić samochód na różnego rodzaju drogach od od dróg dziurawych po drogi proste na których można przetestować dynamikę samochodu. Podczas jazdy próbnej prezentujemy jakość sprzętu audio, kulturę pracy silnika, jakość zawieszenia, siłę wspomagania jak i inne zalety tak aby kupujący wiedział o samochodzie jak najwięcej.

Stacja diagnostyczna to u nas obowiązek, w związku z tym iż sprzedajemy samochody używane których wiek waha się od 10 do nawet 30 lat, każdy klient ma możliwość sprawdzenia samochodu na stacji diagnostycznej. Na której w prosty i czytelny sposób wyświetlane na ekranach są parametry techniczne zużycia amortyzatorów, hamulców przednich, tylnych jak i hamulca pomocniczego. Po czym każdy klient ma możliwość wejścia pod samochód i sprawdzenia stanu podwozia, zawieszenia za pomocą szarpaków oraz latarki.

Wszystkie nasze samochody posiadają wydruk z Centralnej Ewidencji Pojazdów, a co za tym idzie tuż przed kupnem w ciepłym biurze popijając gorącą i pachnącą kawę jest w stanie zapoznać się z całą historią samochodu.

Nasza firma zadbała również o kącik dla dzieci gdzie podczas spisywania umów dzieci w spokoju zajmą się swoimi sprawami, dając odpocząć i zastanowić się rodzicom.

Każdy klient kupujący u nas samochód otrzymuje Fakturę VAT marża która zwalnia z podatku skarbowego ! A wszystkie dokumenty potrzebne do wydziału komunikacji są skompletowane oraz włożone do koszulek.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFEROWANYMI PRZEZ NAS SAMOCHODAMI NA STRONIE WWW.AUTOSTEIN.PL

Najnowsze wpisy

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.