Kredyty samochodowe, gotówkowe i bez BIK w naszym salonie!
Kredyty samochodowe, gotówkowe i bez BIK w naszym salonie!

Kredyty samochodowe, gotówkowe i bez BIK w naszym salonie!

Od 2019 roku wychodząc na przeciw naszym klientom i dbając o jakość naszych usług wprowadziliśmy usługę kredytowania naszych samochodów, a wszystko na miejscu w naszym salonie. Teraz kupując samochód używany w naszej firmie wyliczymy ratę kredytu, wprowadzimy wniosek do systemu a w 15 minut otrzymamy promesę kredytową.

Wszystko wygodnie na miejscu, do dyspozycji klientów mamy ponad 8 banków, w tym najpopularniejsze jak Getinbank czy Alior bank. oraz dla klientów z wpisem w BIK posiadamy ponad 22 oferty pożyczek pozabankowych.

Niskie oprocentowanie, szybko odpowiedź oraz wszystko w jednym miejscu. Chcąc kupić samochód doradzimy Ci jaka forma kredytowania będzie dla Ciebie odpowiednia, wyliczymy najkorzystniejszą ratę  oraz uruchomimy kredyt w kilka minut. Nie musisz już jeździć po różnych firmach i bankach.

Kredytujemy samochody do 100% ich wartości, bez znaczenia na ich wartość czy wiek oraz przebieg.

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.