Kupno samochodu w komisie
Kupno samochodu w komisie

Kupno samochodu w komisie

13 września 2018
0 Comments

Kiedy zastanawiamy się nad kupnem nowego samochodu zawsze stajemy przed natłokiem wielu możliwości jak tego dokonać. Najłatwiejszym sposobem jest pójście do salonu samochodowego i zakupienie wymarzonego samochodu. Niestety często podczas przechadzek po owych miejscach uzmysławiamy sobie, że ceny tych samochodów są wygórowane, a my wcale nie mamy ochoty płacić takiej kwoty za samochód, który właściwie zaraz po wyjeździe z salonu straci jakieś 10% swojej wartości. Uderza nas przerażająca myśl, że jeśli nie będziemy zadowoleni z dokonanego zakupu to nigdy nie odzyskamy już całej kwoty, którą zainwestowaliśmy w nowe cacko.

Zaczynamy szukać innych możliwości i rozważać zakup używanego samochodu. Wtedy pojawiają się kolejne dwie możliwości, zakup auta od osoby prywatnej lub z komisu samochodowego.

Kupując od osoby prywatnej tak naprawdę w żaden sposób nie jesteś w stanie zweryfikować czy dana osoba zna się na samochodach i w sposób fachowy jest w stanie ocenić wartość oraz stan techniczny auta. Być może tej osobie zależy na jak najszybszym sprzedaniu samochodu i w ten sposób zobrazuje Ci same zalety samochodu, a nie wspomni o dokonanych naprawach ani wadach modelu, które są znaczące w przypadku ocenienia stanu technicznego. Co więcej podczas zakupu od osoby prywatnej musiałbyś odprowadzić podatek od czynności cywilnoprawnych, tzw. podatek pcc-3, który nie obowiązuje Cię podczas nabycia auta w salonie używanych samochodów.

Komis zyskuje też przewagę nad osobą prywatną, w przypadku oceny stanu technicznego auta, gdyż w takim salonie pracują osoby wykształcone w tym kierunku, które znają się na swoim fachu oraz profesjonalnie są w stanie ocenić stan techniczny auta. Posiadają też odpowiedni sprzęt, który ułatwia im sprawdzenie przyjmowanego samochodu do salonu np. czujnik, który bada grubość pokrywy lakieru, dzięki czemu są w stanie poprzeć swoje słowa pokazując Ci na własne oczy w jaki sposób to sprawdzają. Także w naszym salonie jest taka możliwość. AutoStein jest komisem samochodowym, gdzie wszystkie dostępne samochody przechodzą dokładny przegląd, dokonany przez naszych fachowców, zanim trafią do sprzedaży. Duży wybór modeli, marek oraz kolorów. Każdy z oferowanych aut jest bezwypadkowy oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Często ilość kilometrów pokazanych na liczniku jest na tyle mała, że stan samochodu można porównać z nowym autem, a jednak cena jest dużo niższa niż w salonie samochodowym. Nasze samochody pokrywają lakiery fabryczne, co możemy udowodnić w każdym momencie. Jeśli nie jesteś zdecydowany na konkretny model, nasi pracownicy pomogą wybrać Ci auto, które będzie spełniało Twoje wymagania oraz trafi w Twój gust. O każdej porze możesz przyjść do naszego salonu, by zobaczyć nasz asortyment oraz wybrać się na jazdę próbną najodpowiedniejszym dla Ciebie samochodem, by przekonać się, że akurat ten samochód jest tym czego pragniesz.

Zakup samochodu w naszym komisie jest najlepszym pomysłem, ponieważ będziesz miał do czynienia z wykwalifikowaną i sympatyczną kadrą, która pomoże dokonać Ci najlepszego dla Ciebie zakupu, a jednocześnie daje gwarancję na to, że będziesz zadowolony z zakupu, a nowy samochód sprawi, że będziesz miał ochotę objechać nim całą Europę, by spędzić w nim jak najwięcej czasu.

Jeśli jednak postanowisz kupić samochód od osoby prywatnej, skontaktuj się z Nami, a My pojedziemy razem z Tobą i ocenimy starannie stan techniczny samochodu, który chcesz zakupić.

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.