Kupując w naszym salonie otrzymasz raport historii samochodu CARFAx
Kupując w naszym salonie otrzymasz raport historii samochodu CARFAx

Kupując w naszym salonie otrzymasz raport historii samochodu CARFAx

Od dzisiaj nasza firma sprawdza historię każdego samochodu w CARFAx oraz CEPIKU, a co za tym idzie masz pewność dobrego zakupu, kupując w naszym salonie dostajesz gwarancję iż wybrany przez Ciebie samochód nie był kradziony, złomowany, możesz sprawdzić czy nie był taksówką. Dzięki raportom CARFAx kupujesz pewne i sprawdzone auto. Ponadto otrzymasz od nas raport historii samochodu i przebiegu z Cepiku oraz protokół zdawczo odbiorczy w którym sprawdzamy wszystkie podstawowe elementy jak m.in. poziom płynów eksploatacyjnych, stan ogumienia, stan i grubość powłoki lakierniczej, zgodność przebiegu z cepikiem. Nie ryzykuj zakupu kota w worku.

Ponadto każdy nasz klient ma możliwość odbycia jazdy próbnej za kierownicą samochodu, sprawdzenia go miernikiem lakieru, sprawdzenia stanu podwozia, zawieszenia, oświetlenia, emisji spalin jak i stanu blacharskiego na wybranej stacji diagnostycznej!

A nasi specjaliści poinformują Cię o wszystkich wadach i zaletach konkretnego egzemplarza! A jeżeli będzie taka potrzeba na miejscu wyliczą ratę kredytu.

Zapraszamy do naszego Komisu samochodowego mieszczącego się w Radlinie na głównej ulicy przelotowej z Rybnika do Wodzisławia – Rybnickiej 68.

Najnowsze wpisy

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.