Samochody zabytkowe niszczeją na złomowisku!
Samochody zabytkowe niszczeją na złomowisku!

Samochody zabytkowe niszczeją na złomowisku!

Odwiedziłem dziś dla was auto złomowisko. Jak się okazało znajdziemy na nim nie lada klasyki patrząc na które aż kręci się łza w oczach iż takie samochody stoją i niszczeją. Przechodząc po takim miejscu znajdziemy samochody w miarę świeże jak np. Fordy mondeo z roczników 2007 i nowsze, mercedesy w220 czy w211 które do dnia dzisiejszego są synonimem luksusu na polskich drogach. Ale to nie wszystko znaleźliśmy również piękną Warszawę w wersji sedan która jest dosłownie już nie dostępna jako samochód używany, a jak już jest na sprzedaż to ceny ich są ogromne, a tutaj stoi i zarasta trawą. Znaleźliśmy również trabanty w wersji sedan jak i kombi oraz naszą piękną polską motoryzację jak Fiat 126P czy Fiat 125P.

Jak się okazuje samochody te można jeszcze zarejestrować jeżeli są to samochody zabytkowe. Miłośnicy starej motoryzacji na pewno ucieszą się również z dostępności części do takich aut które normalnie ciężko dostać.

Jeżdżąc również po Polskich drogach zauważycie że niektóre samochody są w gorszym stanie blacharskim jak i mechanicznym niż te oddane na złom! Zapraszam do zobaczenia mojej galerii z tego miejsca oraz Vloga z tej wyprawy.

Samochody zabytkowe jak i nowe na złomowisku! AutoStein – Program motoryzacyjny – Vlog

Najnowsze wpisy

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.