Sprzedaż samochodu przez komis!
Sprzedaż samochodu przez komis!

Sprzedaż samochodu przez komis!

Każdy z nas kiedyś sprzedawał swój stary samochód, pewnie każdy z nas zastanawiał się również co zrobić aby ten samochód sprzedał się szybko i w dobrej cenie. I jak się okazuje nie jest to takie proste. Klienci poszukujący samochodu oczekują iż samochody będą czyste, nie będą posiadały żadnych zarysowań, środek będzie błyszczący i pachnący, właściciel będzie osiągalny w każdej godzinie w celu sprawdzenia samochodu, a przecież każdy wie że zazwyczaj godziny naszej pracy zazwyczaj wypadają w godzinach w których klienci chcą samochód zobaczyć. Samochód naturalnie użytkowany ma zarysowania i jest brudny a potencjalny właściciel nie posiada odpowiednich środków do umycia i nabłyszczenia lakieru, a co ważniejsze rzadko kto potrafi tak obsłużyć klienta aby nakierować go na kupno samochodu.

Tutaj z pomocą wychodzi nasz komis samochodowy, który zaprasza wszystkich do wstawienia samochodu w komis, gdzie zostanie on profesjonalnie przygotowany do sprzedaży, umyty i nabłyszczony, opublikowany w najpopularniejszych portalach takich jak otomoto, olx czy facebook. A wszystko to za DARMO.

Dzięki naszej pomocy twój samochód zostanie szybko sprzedany !!!

Zapraszamy wszystkich do naszego komisu !

Najnowsze wpisy

Chevrolet 3100 z 1947r

Chevrolet 3100 z 1947r

Krystian Stein
26 listopada 2023
Jeżeli oglądanie filmy oraz interesujecie się motoryzacją na pewno w którymś widzieliście Amerykańskie pół ciężarówki takie jak Chevrolet...
Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.