Świąteczne rabaty!
Świąteczne rabaty!

Świąteczne rabaty!

17 grudnia 2018
0 Comments

Tylko do 24 grudnia 2018 roku kupując samochód w naszym salonie otrzymasz prezent świąteczny w postaci Gwarancji mechanicznej na okres miesiąca czasu obejmującej między innymi takie elementy jak silnik, skrzynie biegów, obudowy, paski rozrządu czy zawieszenie,  lub otrzymasz rabat cenowy na zakupiony samochód! Dbamy o to aby klienci kupujący samochód w naszym komisie mieli również możliwość sprawdzenia samochodu miernikami lakieru jak i możliwość sprawdzenia samochodu na stacji diagnostycznej, dzięki czemu każdym samochodem w każdym przedziale cenowym możesz odbyć jazdę próbną za kierownicą pojazdu jak i sprawdzić go an diagnostyce łącznie z pomiarem lakieru.

Nie czekaj! do wyboru posiadamy ponad 40 samochodów w każdym przedziale cenowym, wszystkie samochody są zarejestrowane w Polsce, posiadają komplet dokumentów a kupujący zwolniony jest z opłaty skarbowej!

AutoStein – Salon samochodów używanych w Radlinie

ul. Rybnicka 68

44-310 Radlin

Najnowsze wpisy

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.