Wstawienie samochodu w komis
Wstawienie samochodu w komis

Wstawienie samochodu w komis

5 grudnia 2018
0 Comments

Planujesz sprzedaż swojego samochodu? Jeździsz po komisach i otrzymujesz oferty zaniżone o 30-40%? A może masz dość denerwowania się z potencjalnymi klientami? Nasz salon samochodów używanych wprowadził do oferty usługę sprzedaży komisowej! Przyjedź swoim samochodem a za darmo zmierzymy go miernikiem lakieru, ocenimy stan wizualny i techniczny po czym wycenimy samochód.

Na podstawie tych oględzin siądziemy z Państwem w naszym ciepłym biurze, przy aromatycznej kawie i ustalimy cenę jaką chcą Państwo dostać za samochód. Spiszemy umowy komisowe na których czarno na białym określimy wszystkie warunki współpracy. Po czym my za Państwa zajmiemy się całą resztą formalności, przygotowaniem samochodu do sprzedaży jak i obsługą klientów wraz z wystawieniem ogłoszeń w internecie.

Nasza firma wykona profesjonalną sesję zdjęciową twojego samochodu, nabłyszczy lakier jak i wnętrze auta, zadba o to aby samochód świetnie prezentował się na naszym salonie, po czym przygotuje ogłoszenia na najpopularniejszych portalach takich jak otomoto czy Olx. Ale to nie wszystko, nasza firma dostępna jest dla klientów 6 dni w tygodniu i z przyjemnością obsłuży każdego klienta zainteresowanego zakupem twojego samochodu.

Klient kupujący u nas samochód dodatkowo zyskuje możliwość nabycia Gwarancji mechanicznej, możliwość sprawdzenia samochodu miernikami lakieru jak i prześwietlenie go na stacji diagnostycznej. Otrzymuje Fakturę VAT- marża na pełną kwotę jaką płaci za samochód oraz komplet wszystkich dokumentów, które zwalniają go z opłaty skarbowej!

Chcesz szybko i sprawnie sprzedać samochód w dobrej cenie? Zapraszamy AutoStein – Salon samochodów używanych w Radlinie. ul. Rybnicka 68

Telefon kontaktowy : 608 208 415 lub 570 938 263

Jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty 10-14

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.