Zakup samochodu używanego w autokomisie
Zakup samochodu używanego w autokomisie

Zakup samochodu używanego w autokomisie

Według statystyk 90 % samochodów poruszających się po naszych drogach to samochody używane powyżej piątego roku życia. Każdy z nas marzy o samochodzie większym bardziej luksusowym czy nowszym, jak to jednak zrobić i gdzie kupić taki samochód ? Rynek samochodów używanych jest dość specyficzny spotkać tutaj można osoby prywatne sprzedające swój prywatny samochód, jak i handlarzy podszywających się pod osobę prywatną. Jednak 90% samochodów używanych które widnieją w ogłoszeniach to ogłoszenia komisów samochodowych.

Gdzie i od kogo najbezpieczniej kupić samochód ?
Najgorszym wyjściem jest zakup samochodu od przy domowego handlarza, ponieważ to właśnie ci ludzie statystycznie posiadają najwięcej kręconych liczników, a ich samochody sprzedawane są na babcie wujka czy bezdomnego pod klatką aby omijać odpowiedzialność za sprzedany samochód oraz podatki. Drugim wyjściem jest zakup samochodu używanego od prywatnego właściciela, jest to na pewno najlepsze wyjście ponieważ dowiadujemy się wiele o stanie samochodu oraz o jego historii, warto jednak tutaj zaznaczyć iż takie samochody w 10 minut po publikacji ogłoszenia zazwyczaj są kupowane przez handlarzy jak i komisy samochodowe. W związku z czym znalezienie samochodu używanego w dobrym stanie oryginalnym przebiegu od prywatnej osoby powoli graniczy z cudem. Ostatnim wyjściem jest zakup samochodu z komisu samochodowego. Tutaj również komisy należy podzielić na komisy ala handlarz które w swojej ofercie posiadają samochody z kręconymi licznikami i niepewną historią oraz profesjonalne komisy samochodowe sprzedające sprawdzone i pewne samochody. Na rynku samochodów używanych znajdziemy wiele profesjonalnych komisów samochodowych które w swojej ofercie posiadają sprawdzone samochody, jak jednak odróżnić je od komisów ala handlarz?

Profesjonalny komis samochodów używanych to taki komis w którym wszystkie samochody posiadają sprawdzony przebieg zgodnie z książeczka serwisową, fakturami z napraw jak z systemem Cepik. Profesjonalny komis samochodów używanych bez problemu udostępni każdemu klientowi i do każdego samochodu używanego czujnik grubości lakieru oraz udostępni samochód do celu sprawdzenia na dowolnej stacji diagnostycznej. Ponadto w takim komisie samochodowym Faktura Vat marża wystawiana jest bez rozmowy,a kwota na dokumentach jest pełna i zgodna z kwotą ustaloną i zapłaconą.

Zakup samochodu z komisu samochodów używanych to rewelacyjne wyjście dla ludzi nie znających się na samochodach, warto tutaj zaznaczyć iż jadąc do komisu mają pełną możliwość sprawdzenia samochodu wraz z sprawdzeniem na stacji diagnostycznej, czego przy zakupie od osoby prywatnej nie mamy, dodatkowo w komisie jest możliwość porównania sobie kilku samochodów w tym samym przedziale cenowym co daje nam autentyczny obraz stanu takich samochodów. Warto tutaj także dodać iż kupując swój samochód używany z komisu otrzymujemy FAKTURĘ VAT MARŻA która zwalnia nas z opłaty skarbowej.

Salon samochodów używanych z gwarancją mechaniczną. Tylko u nas otrzymasz raport CEPIK, pomiar lakieru, wideo prezentację oraz gwarancję mechaniczną. Ponadto sprawdzisz wybrany egzemplarz na stacji diagnostycznej przed zakupem! Kupuj tylko sprawdzone samochody!
Copyright © 2021. All rights reserved.